Rreth Nesh

工厂2

Rreth MSK Tool:

MSK (Tianjin) International Trading CO., Ltdështë themeluar në vitin 2015, dhe kompania ka vazhduar të rritet dhe zhvillohet gjatë kësaj periudhe.Kompania kaloi certifikimin ISO 9001 të Rheinland në 2016. Ajo ka pajisje prodhimi të avancuara ndërkombëtare si qendra e bluarjes me pesë boshte të nivelit të lartë gjerman SACCKE, qendra gjermane e testimit të veglave me gjashtë boshte ZOLLER dhe vegla makine Tajvan PALMARY.Është e përkushtuar të prodhojë mjete CNC të nivelit të lartë, profesional dhe efikas.

Ne do t'ju ofrojmëNje ndaljeshërbim për të gjitha nevojat tuaja për thikë.Ne rezervojmë të gjitha llojet efrezues, rubinet, shpime, tehe, kotele, mbajtes veglash, makineri, vegla makinerish dhe vegla te tjerafurnizimet.Stafi ynë shumë profesional do t'ju ndihmojë të gjeni produktet që ju nevojiten.Ne ofrojmë gjithashtu shërbim personalizimi, thjesht na tregoni sa pjesë ju nevojiten dhe parametrat e produktit;ne do të bëjmë pjesën tjetër, është kaq e thjeshtë. Ne jemi të përkushtuar për të plotësuar kënaqësinë e klientit.Klientët mbështeten në MSK për produkte dhe shërbime të shpejta dhe të besueshme të lidhura me mjetet.Klientët tanë përfshijnë prodhues, mekanikë, mirëmbajtje dhe riparime, dyqane mjetesh dhe mjetesh, spitale, hotele, universitete, shkolla, pronarë shtëpish, artistë, hobiistë dhe më shumë.

工厂

Shërbimi ynë

Ekipi ynë i konsulencës ofron gjithashtu ekspertizë prodhimi dhe një sërë zgjidhjesh fizike dhe dixhitale përndihmojmë klientët tanë të hyjnë me siguri në të ardhmen e Industry 4.0.
Adoptoni metoda praktike dhe të realizueshme për të aplikuar aftësitë e prerjes së metaleve të nivelit të lartë për të kapërcyer sfidat e klientit.Një marrëdhënie e ndërtuar mbi besimin dhe respektin është vendimtare për suksesin tonë.Ne punojmë ngushtë me klientët për të kuptuar nevojat e tyre.
Për më shumë informacion të thelluar mbi çdo fushë specifike të kompanisë sonë, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit ose na kontaktonime email në çdo kohë

工厂3

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni