За нас

工厂2

За MSK алатката:

МСК (Тијанџин) меѓународно тргување CO., Ltdе основана во 2015 година, а компанијата продолжи да расте и да се развива во овој период.Компанијата ја донесе Rheinland ISO 9001 сертификатот во 2016 година. Има меѓународна напредна производствена опрема како што е германскиот врвен центар за мелење со пет оски SACCKE, германскиот центар за тестирање на алат со шест оски ZOLLER и машинскиот алат PALMARY Тајван.Тој е посветен на производство на врвни, професионални и ефикасни CNC алатки.

Ние ќе ви обезбедимееден Стопуслуга за сите ваши потреби за нож.Ние акции на сите видови нафреза, чешми, дупчалки, сечила, колети, држачи за алат, матрици, машински алати и други алаткизалихи.Нашиот високо професионален персонал ќе ви помогне да ги најдете производите што ви се потребни.Ние исто така обезбедуваме услуга за прилагодување, само кажете ни колку парчиња ви се потребни и параметри на производот;ќе го направиме останатото, толку е едноставно. Ние сме посветени на целосно задоволство на клиентите.Клиентите се потпираат на MSK за брзи, сигурни производи и услуги поврзани со алатки.Нашите клиенти вклучуваат производители, механичари, одржување и поправки, продавници за алатки и матрици, болници, хотели, универзитети, училишта, сопственици на куќи, уметници, хобисти и многу повеќе.

工厂

Нашата услуга

Нашиот консултантски тим, исто така, обезбедува производствена експертиза и низа физички и дигитални решенија запомогнете им на нашите клиенти безбедно да влезат во иднината на Industry 4.0.
Прифатете практични и изводливи методи за примена на способности за сечење метал на високо ниво за надминување на предизвиците на клиентите.Односот изграден на доверба и почит е клучен за нашиот успех.Тесно соработуваме со клиентите за да ги разбереме нивните потреби.
За подетални информации за која било специфична област на нашата компанија, посетете ја нашата веб-страница или контактирајте непреку е-пошта во секое време

工厂 3

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја