Stërvitja me hapa kobalti HSS 4-20 mm 4-32 mm


 • Emri i produktit:Stërvitja me hapa kobalti HSS
 • Lloji i mbajtësit të veglave:dorezë gjashtëkëndore
 • Groove:Brazdë spirale
 • Paketimi:Kuti plastike
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  O1CN01xW25Zf24VsPkWdKNr_!!2210939887397-0-cib
  1
  02
  2
  9
  3
  4
  5
  110
  6
  7
  photobank-21

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni